Loading color scheme

Spartan Race 2021

Spartan Race 2021

HURRICANE HEAT PODROBNOSTI
Spartan Hurricane Heat je týmová výzva, kde je důležitější čas než vzdálenost. Váš Hurricane Heat je buď 4, 12 nebo 24 hodin a není zde jednotlivý vítěz. Týmy HH se spojují dohromady a řeší složité fyzické a duševní problémy, které společně překonávají jako jeden tým.

SUPER PODROBNOSTI
Spartan Super je překážkový závod o délce 10 km, který spojuje rychlost, vytrvalost a technické dovednosti. Závody Super jsou postaveny tak, aby vás neustále hpřekvapovaly, testovaly vaši fyzickou a duševní sílu v drsném terénu. Tento závod odděluje sportovce od Sparťanů. Super je součástí Spartan Trifecta.

TRAIL PODROBNOSTI
Spartan Trail je závodní trať bez překážek se vzdálenostmi 10k, 10k Night Run, Half Marathon a 50k. Naše závody se konají v jednom z nejmalebnějších a nejpřirozenějších prostředí po celých USA a na světě. Vyberte si svůj cíl, začněte Road to Ultra nebo pokračujte v cestě běžeckým světem se Spartan Trail a Spartan Trail World Championship!

SPRINT PODROBNOSTI
Spartan Sprint je překážkový závod o délce 5 km, který změní váš život. Toto je náš základní závod, rychlý závod v drsném terénu postaveném pro nové i vracející se závodníky. Je to perfektní vstup do světa Spartanu. Sprint je součástí Spartan Trifecta.

 

 

Podrobnosti k události

Datum konání 31.07.2021
Konec 01.08.2021

Děkujeme návštěvníkům
areálu Vesec, že dodržují:

zákaz
volného
pobíhání
psů!