Loading color scheme

Muhu MTB Cup 2024 - úvodní obrázek

Muhu MTB Cup 2024

Zveme vás na další akci v našem areálu, která se bude konat už příští víkend...

Příprava in-line tratí v areálu Vesec na letní sezónu - úvodní obrázek

Příprava in-line tratí v areálu Vesec na letní sezónu

Vážení návštěvníci,

v termínu od 26. do 28. 3. 2024 probíhá v areálu úklid a metení tratí po zimním období. Na tratích v těchto dnech můžete tedy potkávat pracovníky správy areálu, kterak čistí in-line tratě od nánosů nečistot čtyřkolkou se zametacím kartáčem.

Prosíme vás, dbejte zvýšené opatrnosti, přestože zametací práce budou časově uzpůsobovány tak, aby co nejméně omezovaly provoz na in-line tratích.

Děkujeme za pochopení

Okruhy pro zimní radovánky upraveny - úvodní obrázek

Okruhy pro zimní radovánky upraveny

Přijďte si užít zimní radovánky do Vesce.
 

Vážení návštěvníci,

správa areálu se dnes pro Vás snažila vytvořit podmínky pro zimní radadovánky na přírodním sněhu a upravili jsme několik okruhů a sjezdů, ať si každý z Vás může vybrat, co je mu nejbližší.

Zasněžování technickým sněhem a úpravu běžeckých stop na oválu v letošním zimním období připravuje pro návštěvníky TJ Dukla Liberec. Aktuální úpravu stop na oválu můžete sledovat na webové kameře areálu ZDE

Návštěvníky areálu, kteří nepřišli za účelem běžkování, prosíme, aby nevstupovali do stopy bez běžek, neběhali ve stopě se svým psím miláčkem, nepřejížděli stopy sáněmi, boby a kočárky. Buďte ohleduplní k těm, kteří si k nám přišli zaběžkovat.

Přijďte k nám do Vesce, těšíme se na Vás.

Správa areálu

Číst více: Okruhy pro zimní radovánky upraveny
Čerstvá stopa ve Vesci připravena - úvodní obrázek

Čerstvá stopa ve Vesci připravena

Dnes jsme pro vás upravili čerstvou stopu.
 

Vážení návštěvníci areálu,

dnes díky sněhové nadílce správa Rekreačního a sportovního areálu Vesec připravila čerstvou běžeckou stopu na přírodním sněhu na okruhu mimo plochy oválu. Na některých místech bohužel  není dostatečná vrstva sněhu, i tak věříme, že si běžky přijdete k nám do areálu vyzkoušet.

Zasněžování technickým sněhem a úpravu běžeckých stop na oválu v letošním zimním období připravuje pro návštěvníky TJ Dukla Liberec.

ostopa-15-1-2024
20240115115646
20240115115652
20240115115707
Otevírací doba občerstvení v Rekreačním a sportovním areálu Vesec přes svátky - úvodní obrázek

Otevírací doba občerstvení v Rekreačním a sportovním areálu Vesec přes svátky

Vážení návštěvníci,

dovolujeme si Vás informovat o otevírací době občerstvení mezi svátky v Rekreačním a sportovním areálu Vesec, které pro Vás provozuje Sdružení TULIPAN, z.s.

23. - 24.12. - zavřeno

27.12. - 30.12. - otevřeno od 10:00 do 16:00 hodin

31.12. - otevřeno od 10:00 do 14:00 hodin

Přijďte k nám za sportem či procházkou a zakončete ji teplým čajem, kávou či něčím ostřejším.

Přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný vstup do Nového roku.

Vaše Správa areálu

20220509105047-2
Areál Vesec - závory na noc uzavřou parkoviště - úvodní obrázek

Areál Vesec - závory na noc uzavřou parkoviště

Parkoviště v Rekreačním a sportovním areálu Vesec dnes v noci uzavřou závory.

Vjezdy na parkoviště Rekreačního a sportovního areálu ve Vesci na křižovatce ul. K Sportovnímu Areálu a Dlouhá budou od dnešního dne na noc uzavřeny závorami. Úderem 20.00 hodiny se automaticky spustí závory, které jsou umístěny ve vjezdech. Závory mají zábránit nočním srazům a driftování, kdy dochází dlouhodobě k narušování nočního klidu obyvatel sousedících s areálem hlukem, ale zejména k poškozování majetku města, ať už jde o lampy veřejného osvětlení, elektropilíře či přilehlou zeleň.

Parkoviště bude veřejnosti přístupné každý den od 7.00 hodin do 20.00 hodin a od 20.00 hodin do 7.00 hodin dojde ke spuštění závor.

Věříme, že výše uvedeným opatřením dojde k minimalizaci škod na majetku města a zejména pak povede k zaslouženému klidu obyvatel bydlících poblíž areálu v nočních hodinách.

Správa areálu

Běžky už i na letišti - úvodní obrázek

Běžky už i na letišti

Vážení milovníci běžkování,

pokud si chcete užít tu správnou zimní atmosféru a milujete běžky, dnes si pro vás Osadní výbor Růžodol I. a správa Rekreačního a sportovního areálu Vesec připravila novinku v podobě běžeckých stop na ploše letiště v Ostašově. Stopy jsou upraveny v několika okruzích. Věříme, že možnost běžkování na letišti využijete, i když na několika místech není ještě dostatečná vrstva sněhu.

I tady jako ve veseckém areálu návštěvníky, kteří nepřišli za účelem běžkování, prosíme, aby nevstupovali do stopy bez běžek, neběhali ve stopě se svým psím miláčkem, nepřejížděli stopy sáněmi, boby a kočárky. Výroba běžeckých stop není zcela jednoduchou záležitostí a my jsme rádi za každou stopu, kterou se nám podaří v Liberci pro širokovou veřejnost vytvořit.

Těšíme se na další sněhovou nadílku, abychom stopy ještě pro vás mohli vylepšovat.

Správa Rekreačního a sportovního areálu Vesec

20231205100330
20231205100337
20231205100426
20231205094615
Přijďte na běžky... - úvodní obrázek

Přijďte na běžky...

Vážení návštěvníci,

zveme vás na běžky do areálu Vesec. Víkendový mráz a sněhová nadílka nám dnes dovolila připravit pro vás čerstvou stopu. V našem areálu máte opět možnost vyzkoušet své běžky, tak neváhejte, jste k nám srdečně zváni.

Návštěvníky areálu, kteří nepřišli za účelem běžkování, prosíme, aby nevstupovali do stopy bez běžek, neběhali ve stopě se svým psím miláčkem, nepřejížděli stopy sáněmi, boby a kočárky. Buďte ohleduplní k těm, kteří si k nám přišli zaběžkovat.

Děkujeme

Správa areálu

vesec-12-23-19
vesec-12-23-18
vesec-12-23-17
vesec-12-23-16
vesec-12-23-15
vesec-12-23-14
vesec-12-23-13
vesec-12-23-12
vesec-12-23-11
vesec-12-23-10
Program letošního Dětského dne ve vesci - úvodní obrázek

Program letošního Dětského dne ve vesci

Tak už zítra se na vás těšíme ve sportovním areálu ve Vesci a tady máte kompletní souhrn programu. Přijďte a oslavte s námi 10. ročník Dětského dne s Libereckým krajem, Spolkem válečných veteránů ČSPP a SBD Sever.

 

 

Dětský den ČSO Legionářskou, Libereckým krajem a SBD Sever 2023  - úvodní obrázek

Dětský den ČSO Legionářskou, Libereckým krajem a SBD Sever 2023

Na dětském dni 9. září ve Vesci v Liberci vás čeká bohatý program, kde si každý najde tu správnou zábavu pro sebe. Pro nejmenší děti jsou připraveny dětské atrakce, Klíčkova Pětkiáda o ceny, zpívání s Janou Kociánovou a animační program s Ájou Papagájou, pro starší děti budou k vidění ukázky práce záchranných složek a Policie ČR. Úplně pro všechny rekonstrukce bitvy z roku 1938 a ukázka dynamického zásahu aktivních záloh armády takže si diváci zažijí i adrenalin.
Jako třešničkou na dortu budou ve Vesci při této příležitosti i lety vrtulníkem. Na závěr dne vystoupí kapela S.R.O.

Číst více: Dětský den ČSO Legionářskou, Libereckým krajem a SBD Sever 2023

Děkujeme návštěvníkům
areálu Vesec, že dodržují:

zákaz
volného
pobíhání
psů!