Loading color scheme

NN Night Run 2022
21.05.2022

Areál Vesec má novou javorovou alej

Pokud chodíte za sportem či za procházkou do areálu ve Vesci, pak Vás přivítá nová alej.
V roce 2020 byla správa areálu odboru správy veřejného majetku nucena z důvodu bezpečnosti návštěvníků a uživatelů komunikace ul. Dlouhá v části před lávkou pokácet celkem 13ks dřevin a v části za lávkou 12ks dřevin, jejichž provozní bezpečnost byla silně snížená a u některých až kritická. Jako kompenzaci za pokácené dřeviny dle rozhodnutí odboru životního prostředí měl odbor správy veřejného majetku povinnost vysázet celkem 42ks dřevin v termínu do listopadu 2021

Více info

Mistrovství ČR na kolečkových lyžích

O víkendu 24. - 26. září 2021 proběhne v našem areálu další ročník Mistrovství ČR na kolečkových lyžích. Můžete se těšit na skvělé sportovní výkony a my se těšíme na vás, že dorazíte a vytvoříte skvělou sportovní atmosféru

Více info

Areál Vesec má nové přístřešky

V areálu Vesec přibyla nová posezení.

Vážení návštěvníci areálu,

v našem areálu jsme pro vás v tomto týdnu umístili tři nové dřevěné přístřešky pro sezení.

Více info

NN Night Run Liberec 2021

V sobotu 22.5.2021 v naššem areálu

STAŇ SE NOČNÍ ŠELMOU!

4.ROČNÍK
Pod záštitou europoslance Mgr. Tomáše Zdechovského.

Více info

SPARTAN - Liberec 2021

Vážení návštěvníci areálu,
ve dnech 31. 7. a 1. 8. 2021 se v našem areálu budou konat opět oblíbené překážkové závody Spartan RACE. Pokud jste odvážní, houževnatí a vášniví, neváhejte a zúčastněte se. A pokud ne, nevadí, přijďte se k nám podívat a fandit.

Srdečně Vám zveme.
Správa areálu

Obleva v areálu a vypnutí večerního osvětlení tratí

Vážení návštěvníci a milovníci večerního běžkování,

z důvodu oblevy došlo na mnoha místech díky tenké vrstvě sněhu již k obnažení asfaltových tratí a tím došlo k přerušení stop pro běžkování. Proto od 17. 2. 2021 včetně nebudou již osvětleny tratě. V případě, že by nám ještě počasí přálo a došlo k další sněhové nadílce, budeme vás informovat o možnosti opětovného osvícení tratí. Ovál bude nadále osvětlen v rámci veřejného osvětlení pro potřeby kamerového zabezpečovacího systému. Pokud běžkařské stopy využíváte přes den, dbejte zvýšené opatrnosti na tratích.

Děkujeme za pochopení

Správa areálu

Nový manšestr a čerstvé stopy jsou připraveny

Vážení návštěvníci areálu,

dnešní bohatá noční nadílka čerstvého prašanu nám dovolila pro vás opět připravit nový manšestr a čerstvé stopy. Parkoviště u správní budovy je pro vás upraveno a osvětlení tratí vám bude k dispozici do 21.00 hod. v souladu s vládním opatřením proti Covid-19.

Budeme se na vás těšit

Správa areálu

Nové stopy a osvětlení tratí na víkend

Vážení návštěvníci,

dnes jsme vám připravili opět čerstvé stopy, v průběhu víkendu vám stopy budeme průběžně obnovovat a zároveň vám na víkend rozsvítíme i tratě a to v čase od 17.00 do 21.00 hod. v rámci aktuálních vládních nařízení proti COVID-19. Tratě na ovále jsou osvětleny standardně v rámci veřejného osvětlení pro potřeby kamerového systému.

Návštěvníky areálu, kteří nepřišli za účelem běžkování, prosíme, aby nevstupovali do stopy bez běžek, neběhali ve stopě se svým psím miláčkem, nepřejížděli stopy sáněmi, boby a kočárky. Buďte ohleduplní k těm, kteří si k nám přišli zaběžkovat.

Děkujeme

Správa areálu

Nově upravené trati a poškozený vjezd na parkoviště

Vážení návštěvníci areálu a milovníci zimních sportů,

vzhledem k tomu, že nám to aktuální teploty dovolily, upravili jsme dnes ráno pro vás opět čerstvou stopu. Přijďte si k nám zasportovat. Teplotní výkyvy a aktuální frekventovaná doprava nám však trochu zamávaly s povrchem štěrkového parkoviště, kdy se nám při vjezdu na toto parkoviště u venkovních WC udělaly na mnoha místech velké prohlubně, proto jsme tento vjezd označili, aby zde nedocházelo k poškozování vozidel. Poškozené části parkoviště opravíme hned, jak nám to klimatické podmínky dovolí. Proto, prosíme, využijte druhý vjezd na toto parkoviště, který je o 70m dále, nebo můžete využít parkoviště na křižovatce ul. K Sportovnímu Areálu a ul. Dlouhá.

Děkujeme za pochopení

Správa areálu

Děkujeme návštěvníkům
areálu Vesec, že dodržují:

zákaz
volného
pobíhání
psů!