Loading color scheme

Dětské hřiště v Rekreačním a sportovním areálu Vesec je opět připraveno na vaši návštěvu - úvodní obrázek

Dětské hřiště v Rekreačním a sportovním areálu Vesec je opět připraveno na vaši návštěvu

Dětské hřiště v areálu je opět přístupné.
 

Milí rodičové a malí neposedové,

dětské hřiště ve veseckém areálu je opět připravené na vaši návštěvu. Na hřišti najdete kromě oblíbeného pexesa, kládové houpačky, rampy, prolézačky, houpadel, jednu "horkou" novinku. Malá nápověda: křídy s sebou a hurá do Vesce na hřiště.

Těšíme se na vaši návštěvu

Vaše správa areálu

Číst více: Dětské hřiště v Rekreačním a sportovním areálu Vesec je opět připraveno na vaši návštěvu
Dočasné uzavření dětského hřiště v Rekreačním a sportovním areálu Vesec - úvodní obrázek

Dočasné uzavření dětského hřiště v Rekreačním a sportovním areálu Vesec

Ve dnech 10. - 12. května 2023 bude dětské hřiště ve veseckém areálu uzavřeno z důvodu renovace herních prvků.

Vážení návštěvníci,

dovolujeme si vás informovat, že dětské hřiště ve veseckém areálu bude z důvodu instalace nového herního prvku a renovace stávajících herních prvků ve dnech 10. - 12. května 2023 uzavřeno.

Děkujeme za pochopení

Správa areálu

Metení tratí v areálu - úvodní obrázek

Metení tratí v areálu

Vážení návštěvníci,

v termínu od 3. do 5. 4. 2023 bude v našem areálu probíhat metení tratí po zimním období. Na tratích v těchto dnech můžete tedy potkávat pracovníky správy areálu, kterak čistí in-line tratě od nánosů nečistot čtyřkolkou se zametacím kartáčem.

Prosíme vás, dbejte zvýšené opatrnosti, přestože zametací práce budou časově uzpůsobovány tak, aby co nejméně omezovaly provoz na in-line tratích.

Děkujeme za pochopení

Správa areálu

Nová výsadba u Sajbotu - úvodní obrázek

Nová výsadba u Sajbotu

U čerpací stanice Sajbot jsou nové javory. 
Pokud se vydáte na procházku do Rekreačního a sportovního areálu ve Vesci, pak si všimněte nové výsadby 3ks javorů, které nově krášlí část areálu u čerpací stanice u rybníka Sajbot.

Číst více: Nová výsadba u Sajbotu
NN NIGHT RUN LIBEREC opět ve VESCI - úvodní obrázek

NN NIGHT RUN LIBEREC opět ve VESCI

Noční seriál NN NIGHT RUN a AVON BĚH PROTI za zdravá prsa opět ve Vesci.

Start a cíl proběhne v lyžařském areálu Vesec. Na běžce čeká kopcovitá trasa okolo Vesce. Připravte si čelovky, protože v lesích bude tma tmoucí. Okolo Vesce je jeden pětikilometrový okruh, který si nejprve proběhnout účastníci Avon Běhu za zdravá prsa. Ti odstartují ve čtvrt na devět a skuteční rychlíci tak snad ani nebudou potřebovat čelovku. Nicméně je doporučená. Do nočního okolí Liberce se pak vydají o hodinu později běžci účastnící se desetikilometrového NN NIGHT RUNu, ti si dají okruhy hned dva.

Číst více: NN NIGHT RUN LIBEREC opět ve VESCI
Stopy pro vás jsou upraveny - úvodní obrázek

Stopy pro vás jsou upraveny

Vážení návštěvníci,

víkendový mráz a sněhová nadílka nám dnes dovolila připravit pro vás čerstvou stopu. V našem areálu máte opět možnost vyzkoušet své běžky, tak neváhejte, jste k nám srdečně zváni.

Návštěvníky areálu, kteří nepřišli za účelem běžkování, prosíme, aby nevstupovali do stopy bez běžek, neběhali ve stopě se svým psím miláčkem, nepřejížděli stopy sáněmi, boby a kočárky. Buďte ohleduplní k těm, kteří si k nám přišli zaběžkovat.

Děkujeme

Správa areálu

Číst více: Stopy pro vás jsou upraveny
Děkujeme Libereckému kraji - úvodní obrázek

Děkujeme Libereckému kraji

Projekt Oprava tratí v Rekreačním a sportovním areálu Vesec realizovaný v roce 2022 byl spolufinancován z rozpočtu Libereckého kraje. 

Děkujeme za podporu Libereckému kraji v oblasti sportu a pohybové gramotnosti.

 

Areál Vesec má svůj pasport - úvodní obrázek

Areál Vesec má svůj pasport

Odbor správy veřejného majetku ve spolupráci s Libereckou IS a.s. vytvořil pasport pro Rekreační a sportovní areál Vesec.
Nejen pro pořadatele akcí ale hlavně pro uživatele a návštěvníky areálu vytvořil odbor správy veřejného majetku ve spolupráci s Libereckou IS a.s. pasport pro Rekreační a sportovní areál Vesec.

Téma Sportovní areál Vesec je standardně zařazeno v rámci mapového portálu a najdete v něm dětské hřiště, veřejné ohniště, discgolfové hřiště, mobiliář a plán celého areálu vč. zázemí a sportovišť. Informace o jednotlivých plochách v areálu a jejich vybavení herními prvky a ostatním mobiliářem, včetně ilustračních fotografií, získáte jednoduše po kliknutí na příslušnou ikonu.

Mapová vrstva bude průběžně aktualizována v souvislosti s postupnou obnovou stávajících prvků nebo budováním nových prvků.

Chcete-li si pasport prohlédnout klikněte ZDE

Děkujeme návštěvníkům
areálu Vesec, že dodržují:

zákaz
volného
pobíhání
psů!