Loading color scheme

S rodinou do Vesce
21.05.2023
Areál Vesec má svůj pasport - úvodní obrázek

Areál Vesec má svůj pasport

Odbor správy veřejného majetku ve spolupráci s Libereckou IS a.s. vytvořil pasport pro Rekreační a sportovní areál Vesec.
Nejen pro pořadatele akcí ale hlavně pro uživatele a návštěvníky areálu vytvořil odbor správy veřejného majetku ve spolupráci s Libereckou IS a.s. pasport pro Rekreační a sportovní areál Vesec.

Téma Sportovní areál Vesec je standardně zařazeno v rámci mapového portálu a najdete v něm dětské hřiště, veřejné ohniště, discgolfové hřiště, mobiliář a plán celého areálu vč. zázemí a sportovišť. Informace o jednotlivých plochách v areálu a jejich vybavení herními prvky a ostatním mobiliářem, včetně ilustračních fotografií, získáte jednoduše po kliknutí na příslušnou ikonu.

Mapová vrstva bude průběžně aktualizována v souvislosti s postupnou obnovou stávajících prvků nebo budováním nových prvků.

Chcete-li si pasport prohlédnout klikněte ZDE

S rodinou do Vesce 2023 - úvodní obrázek

S rodinou do Vesce 2023

Už nyní pro vás připravujeme den plný zábavy, hudby a atrakcí pro děti, jejich rodiče a prarodiče.

V neděli 21. května 2023 od 10 do 18 hodin

Program pro rodiny s nejmenšími dětmi, pro školáky i středoškoláky. Představí se zde sportovní kluby, zájmové kroužky, volnočasové aktivity. Děti si mohou vyzkoušet různé sportovní disciplíny pod odborným dohledem. Akce formou prezentací a zábavných her nabízí dětem smysluplné trávení volného času.
Návštěvníci ocení i prezentace autosalonů a možnost prohlídky vozů různých značek na jednom místě.
Soutěže o zajímavé ceny.
Vstupné zdarma.

 

reál Vesec: oprašte své běžky a přijďte k nám do areálu - úvodní obrázek

reál Vesec: oprašte své běžky a přijďte k nám do areálu

Vážení návštěvníci,

pondělní bohatá sněhová nadílka nám dovolila opět po dlouhé pauze připravit čerstvou stopu. Jste k nám srdečně zváni. Přijďte si k nám zaběžkovat a otestovat stopu, dokud nám zima přeje.

Návštěvníky areálu, kteří nepřišli za účelem běžkování, prosíme, aby nevstupovali do stopy bez běžek, neběhali ve stopě se svým psím miláčkem, nepřejížděli stopy sáněmi, boby a kočárky. Buďte ohleduplní k těm, kteří si k nám přišli zaběžkovat.

Děkujeme

Správa areálu

GLADIATOR RACE - RUN - úvodní obrázek

GLADIATOR RACE - RUN

V sobotu 28. ledna 2023 proběhne v našem areálu Zimní GLADIATOR RACE

Zimní GLADIATOR RACE prostě musíš zažít!  Kratší závod typu RUN, ale v extrémních podmínkách. Překážkový závod v zimně s výhledem na Ještěd. Zvlněná krajina bežkařského areálu nabízí ideální prostředí pro tvůj první zimní závod.

CO OČEKÁVAT?
Doufáme, že závod na sněhu s “panoramatama“ Ještědu v dáli vás nadchne. Pestrý mix překážek zasazených do zvlněného terénu podhůří Jizerských hor garantuje opravdu jedinečný zážitek a  skutečný test vašich fyzických a psychických schopností.

Nový Ceník krátkodobého pronájmu a služeb poskytovaných v Rekreačním a sportovním areálu Vesec platný od 1. 1. 2023

Rada města Liberec na svém 21. zasedání schválila aktualizaci Ceníku krátkodobého pronájmu a služeb poskytovaných v Rekreačním a sportovním areálu Vesec, který vstoupí v platnost 1. 1. 2023. I přes maximální snahu udržet stávající ceny nájmů, které platily od vybudování areálu pro Mistrovství světa v klasickém lyžování v roce 2009, bylo město Liberec nuceno přistoupit k aktualizaci ceníku v návaznosti na celorepublikový masivní nárůst cen energií, materiálů, pohonných hmot a služeb, kdy se mnohonásobně navýšily náklady na provoz a údržbu areálu. V rámci aktualizace ceníku došlo zároveň k rozšíření nabídky o služby, o které byl ze strany nájemců areálu zájem. I přesto, že došlo k navýšení cen nájmů, se město Liberec snaží nadále podporovat v rámci levnějšího nájemného dětské kempy, tréninky, školy a příspěvkové organizace, tedy aktivity týkající se rozvoje dětské populace.

Věříme, že i přes tento skokový nárůst cen si areál nadále zachová své tradiční příznivce a přiláká i nové akce a společně dokážeme toto složité období zvládnout.

Správa areálu

Ceník krátkodobého pronájmu a služeb poskytovaných v Rekreačním a sportovním areálu Vesec platný od 1. 1. 2023

Areál Vesec se opět otevírá veřejnosti - nové povrchy dokončeny - úvodní obrázek

Areál Vesec se opět otevírá veřejnosti - nové povrchy dokončeny

Vážení návštěvníci a sportovci,

dovolujeme si vás informovat, že dnes 17. 10. 2022 se pro vás opět otevírá Rekreační a sportovní areál Vesec.

Dnešním dnem zhotovitel prací předal dokončené dílo v podobě opraveného asfaltového povrchu tratí pro in-line a kolečkové lyže a části místní komunikace ul. Dlouhá. Realizace oprav asfaltových povrchů trvala od  5. 10. 2022.

Zároveň se pro vás znovu otevírá i oblíbená provozovna občerstvení, která byla z důvodu probíhajících stavebních prací dočasně uzavřena.

Přijďte vyzkoušet své in-line brusle na novém povrchu nebo využijte služeb naší půjčovny bruslí, jste k nám srdečně zváni.

Těšíme se na vás

Správa areálu

20221017130631
20221017130017
20221017125943
20221017125638
Frézování povrchů a dočasné uzavření provozovny občerstvení v Rekreačním a sportovním areálu Vesec - úvodní obrázek

Frézování povrchů a dočasné uzavření provozovny občerstvení v Rekreačním a sportovním areálu Vesec

Frézování povrchů v areálu začalo. 

Vážení návštěvníci Rekreačního a sportovního areálu Vesec,

dovolujeme si Vás informovat o dočasném uzavření provozovny občerstvení areálu z důvodu oprav povchů. Od 5. 10. 2022 začala samotná realizace oprav tratí pro in-line a kolečkové lyže a oprava části místní komunikace ul. Dlouhá v Rekreačním a sportovním areálu Vesec.

Číst více: Frézování povrchů a dočasné uzavření provozovny občerstvení v Rekreačním a sportovním areálu Vesec
Sportovci a návštěvníci Rekreačního a sportovního areálu Vesec POZOR!!! Opravy tratí začínají. - úvodní obrázek

Sportovci a návštěvníci Rekreačního a sportovního areálu Vesec POZOR!!! Opravy tratí začínají.

POZOR!!! Opravy tratí v Rekreační a sportovním areálu Vesec začínají. 

Vážení návštěvníci a sportovci,

v návaznosti na degradaci asfaltového povrchu běžeckých tratí a z důvodu zvýšení bezpečnosti pro rekreační a profesionální sportovce Rada města Liberec schválila na svém 16. zasedání dne 16. 8. 2022 Záměr oprav zpevněných ploch v Rekreačním a sportovním areálu Vesec.

Nyní si vás dovolujeme informovat, že dne 5. 10. 2022 začne samotná realizace oprav tratí pro in-line a kolečkové lyže a oprava části místní komunikace ul. Dlouhá v Rekreačním a sportovním areálu Vesec. Zhotovitel prací se zavázal k dokončení díla do 3 kalendářních týdnů od převzetí staveniště.

Z tohoto důvodu upozorňujeme, že od 5. 10. 2022 bude zcela uzavřena trať pro inline a kolečkové lyže a po opravě tratí následně dojde k dočasnému omezení provozu na místní komunikaci ul. Dlouhá. O termínu uzavření samotné komunikace vás budeme s předstihem informovat, neboť záleží na postupu prací při opravách tratí.

Děkujeme za pochopení

Správa areálu

Enduro sprint Liberec - úvodní obrázek

Enduro sprint Liberec

Zveme Vás na další zajímavou akci, která se uskuteční v našem areálu 1. a 2. října

 

Děkujeme návštěvníkům
areálu Vesec, že dodržují:

zákaz
volného
pobíhání
psů!